Кроквяні системи конструкції

Дах є спеціальною несучу конструкцією, яка не тільки відокремлює горищне приміщення від зовнішнього середовища, але і приймає вагу покрівлі, а також різні зовнішні навантаження. Головними несучими елементами такої конструкції є: крокви, мауерлат і решетування. Як правило, в будь-якій конструкції даху наявні різні додаткові елементи кріплення (стійки, ригелі, і ін.)

Кроквяні системи конструкції

Кроквяні системи конструкції містять такі елементи:

  • наслонні або висячі крокви;
  • бічні і кінькові прогони;
  • мауерлат;
  •  розкоси, підкоси, і діагональні зв'язки

Сполучені між собою надані деталі конструкції створять так звану кроквяну ферму, яка складається з одного або декількох трикутників. Основою несучої частини конструкції даху служать крокви.

Фірма «Мед» пропонує послуги виготовлення дерев'яних крокв. Виготовляємо кроквяні системи конструкції під всі типи покрівлі, на сучасному, автоматизованому обладнанні, необхідними пилорамами і сушками, якими оснащені наші деревообробні цехи. Для виробництва кроквяної системи конструкції застосовуємо екологічно чисту, якісну деревину листяних і хвойних порід: ясен, дуб, ялина і сосна.

Всі виготовлені кроквяні конструкції, обробляються спеціальними антисептичними препаратами і просоченнями проти гниття або загоряння. Так як наша компанія є виробником і працює без посередників у нас найвигідніша цінова політика.

Пропонуємо послуги професійної команди дизайнерів фірми «Мед», яка ефективно і якісно розробить макет-проект конструкції даху будь-якого рівня складності, відповідно до всіх Ваших побажань та вимог.