Крокви купити

Крокви купити

Дивлячись на красиву, правильно і зі смаком реалізовану покрівлю, мало хто замислюється про те, що власне знаходиться під покрівельним «пирогом». Головною опорою покрівлі, гарантом її безпеки та надійності є - крокви. Дерев'яні крокви - це пиломатеріали, вдало застосовуються в будівництві при покрівлі будинків. На сьогоднішній день, дерев'яні крокви є досить актуальним будівельним матеріалом, завдяки своїм екологічним властивостям і довговічності.

Виробниче підприємство «Мед» пропонує дерев'яні крокви купити, або замовити у менеджерів нашої компанії. Виготовляємо на замовлення крокви з екологічно чистого, природного матеріалу на власному, сучасному автоматизованому обладнанні, яке допомагає здійснювати широкий спектр послуг з виробництва різних видів пиломатеріалів. При виробництві крокв застосовуємо кращі породи деревини - дуб, сосна, ясен і ялина. Використана сировина володіє всіма необхідними технічними та експлуатаційними характеристиками, завдяки чому готові вироби відрізняються високою якістю, міцністю і надійністю. Продукція, крокви характеризуються високою прямизною волокон деревини, відсутністю синяви, а також мінімальним числом сучків.

Крокви - це основний елемент будь-якої скатної покрівлі. Пропонуємо купити дерев'яні крокви наступних варіантів:

  • Похилі крокви;
  • Висячі крокви

Вибір крокв залежить від ваги і ухилу майбутньої покрівлі, снігових і вітрових навантажень, а також від використовуваних покрівельних матеріалів.

Замовити дерев'яні крокви, або купити можна за вказаними на сайті номерами контактних телефонів. Професійна команда досвідчених фахівців надасть необхідну інформацію з питань виготовлення і реалізації дерев'яних крокв.