Крокви дерев'яні

Крокви дерев'яні висячі

Крокви дерев'яні є необхідними елементами, які застосовують при монтажі дахів різноманітних будівель. Виробниче підприємство фірми «Мед», що спеціалізується на виготовленні різноманітної продукції з дерева, в тому числі і крокв, пропонує широкий спектр послуг, які будуть виконані в мінімальні терміни, завдяки автоматизованому, високотехнологічного обладнанню, а також високому професіоналізму досвідчених фахівців. Гарантуємо високу якість кінцевої продукції, а також доступні і прийнятні ціни. Наш товар відповідає критерію «ціна - якість». Постійним клієнтам пропонуємо вигідні умови співпраці.

Виробляємо крокви дерев'яні з дуба, ясена, сосни і ялини. Вибір породи дерева для виготовлення крокв, прямо залежить від мети і умов їх експлуатації. Наприклад, при використанні металочерепиці, або бітумної черепиці, які виділяються своєю легкою вагою, відмінно підійдуть соснові крокви. Крім цього, успішно сосну застосовують для виробництва крокв під важкі матеріали, зокрема - натуральна черепиця. Деревообробні цехи нашої компанії обладнані спеціальним сучасним постачанням, яке може виробляти крокви різних розмірів і будь-яких варіантів. Виконуємо крокви з колод, брусів і дощок. У нас можна замовити крокви дерев'яні - висячі або похилі.

СКрокви дерев'яні похилі

Висячі крокви базуються лише на дві крайні опори. Їх кроквяні ноги функціонують на стиск, вигин.

Похилі крокви встановлюють в будинках із середньою несучою стіною, або стовпчастими проміжними опорами. Краї крокв ґрунтуються на зовнішні стіни будівлі, а середня частина - на опори або внутрішню стіну. В результаті їх елементи діють як балки - лише на вигин.

Здійснити замовлення можна у менеджерів фірми «Мед», за вказаними номерами контактних телефонів.