Будівництво дерев'яних котеджів

Будівництво дерев'яних котеджів

Будівництво дерев'яних котеджів стає перспективним і затребуваним видом бізнесу. Перспективність цього напрямку залежить безпосередньо від рівня життя в країні. Зараз в Україні сформувалося коло людей, для яких доступно таке комфортне житло.

При будівництві дерев'яних котеджів використовують виключно екологічно чистий матеріал. Оскільки рівень запитів споживачів зростає, у виробництві використовуються найновіші технології обробки деревини, вдосконалені проекти будівництва та новітнє обладнання.

За даними вчених, ми проводимо 80% життя в закритих приміщеннях. Якщо ви зважилися на будівництво дерев'яного котеджу, значить, хочете зробити внесок в оздоровлення та пропаганду застосування екологічно чистих технологій і матеріалів. Дерев'яні будинки мають ідеальний режим вологості.

Наші фахівці уважно стежать за попитом на дерев'яні будинки. Відповідно до найпопулярніших вимогах, у нас готують оригінальні та цікаві проекти для будівництва дерев'яних котеджів. Замовивши будівництво вашого будинку у нас, ви оціните ідеальне співвідношення ціни і якості. Особливості проектів мають на увазі використання котеджів для сімейного відпочинку, використання будинку для прийомів гостей, постійного проживання.

Будівництво дерев'яних котеджів

При будівництві дерев'яних котеджів створюються зручні і компактні будинку. На замовлення клієнта, в проект вноситься велика вітальня, робочий кабінет, спальні, веранда, технічні приміщення. З огляду на різні матеріальні можливості, наші фахівці можуть запропонувати проекти невеликих будинків економ-класу для заміського відпочинку. Окремо поруч з основним будинком може розміщуватися будиночок для гостей.

На сьогоднішній день існує декілька технологій будівництва дерев'яних котеджів. Нашим клієнтам ми можемо запропонувати будівництво будинку з клеєного, оциліндрованого або профільованого брусу.

Сам процес будівництва котеджу нагадує роботу з конструктором. Всі колоди повинні бути укладені акуратно і за правилами. Якщо колода неправильно оброблено, це може привести до утворення тріщин і порушення конструкції. Правильно оциліндровані колоди і майстерність монтажників - запорука вдалого будівництва.