Будівництво дерев'яних будинків під ключ

Будівництво дерев'яних будинків під ключ

Будівництво дерев'яних будинків під ключ одна з послуг, що надаються фірмою «Мед». Наше виробниче підприємство має досвід роботи в даній сфері. Ми маємо власне обладнання (модульна сушка, стрічкова пилорама, оциліндрувальні верстати, лазерний верстат з ЧПУ і т.д.), яке дозволяє виконувати широкий спектр послуг: від виготовлення меблів з натурального дерева, закінчуючи будівництвом дерев'яних будинків і котеджів під ключ.

За останні кілька років, інтерес до різних дерев'яних будинків і котеджів, істотно збільшився. Причиною подібної популярності стали численні високі технічні характеристики, екологічна чистота і якість матеріалу, ну і відповідно, вартість, яка поступається вартості цегляного будинку. З давніх-давен, дерево вважалося найнадійнішим і якісним будівельним матеріалом, який не тільки відрізняється природною красою текстури, але і володіє високими технічними характеристиками. Дерево легко піддається всім необхідним обробкам і підходить для будівель будинків, котеджів, альтанок і т.д. Дерев'яні споруди мають особливий неповторний вигляд, який вигідно відрізняється на будь-якому ландшафтному дизайні. Презентабельний зовнішній вигляд, екологічна чистота дерева, неперевершений аромат дерева і атмосфера затишку і комфорту - все це в будинках з дерева.

Про основні переваги дерев'яних будинків:

  • Легкість матеріалу. Підготовка фундаменту менш витратна і тривала, ніж при будівництві цегельного будинку. Можлива платформа моноліт.
  • Природна теплоізоляція. Приємна прохолода в спекотні літні дні і затишне тепло в холодну зимову погоду.
  • Помірний рівень вологості повітря.
  • Екологічна чистота матеріалу - сприятливо впливає на загальне самопочуття і настрій. Підвищує тонус, і особливо корисно для людей, які страждають хронічною мігренню, безсонням і захворювання верхніх дихальних шляхів.
  • Простота і оперативність монтажу споруди. За рахунок зручної і однакової форми зрубу, будинок зводиться за подобою конструктора. Не потрібно залучення важкої габаритної техніки.
  • Тривалий термін експлуатації дерев'яних будинків.
  • Завдяки спеціальним просоченням і антисептиків, дерево надійно захищається від можливості гниття, і займання.

Будівництво дерев'яних будинків під ключ

Будівництво дерев'яних будинків під ключ є відносно оперативним і економічним варіантом. Для того, щоб успіх Вашого проекту був максимальним, важливо продумати всі деталі і звернеться до фахівців, які допоможуть втілити в життя всі Ваші найсміливіші ідеї. У нас на підприємстві ви зможете вибрати деревину серед кількох порід: сосна, ялина, липа, вільха. Наші фахівці допоможуть Вам визначитися з вибором породи дерева, яка найбільше буде підходити під Ваш тип споруди.

Наше підприємство пропонує клієнтам послугу будівництва дерев'яних будинків під ключ за найвигіднішими цінами. З питань замовлення звертайтесь до наших менеджерів за вказаними номерами телефонів.