Зруби будинків з оциліндрованих колод

Зруби будинків з оциліндрованих колод

Популярність зрубів будинків з оциліндрованих колод пояснюється особливостями матеріалу. Колоди, оциліндровані на спеціальному обладнанні, стають ідеально рівними, діаметр колод однаковий, що дуже важливо для будівництва. Колоди після обробки стають яскравими, колір більш насичений, а вид - привабливий.

Зруби будинків з оциліндрованих колод можна будувати без фундаменту, так як вони відрізняються сейсмостійкістю. Якщо зруб зроблений за всіма правилами, в повній відповідності з технологіями, він може простояти мінімум 70 років. При будівництві необхідно враховувати фізичні властивості колод. Деревина зберігає тепло на тривалий час. Стіни можуть бути набагато тонше, ніж цегляні, але в будинку буде зберігатися тепло.

Для більш точної підгонки колод для зрубів будинків з оциліндрованих колод за допомогою спеціального обладнання на їх поверхні вирізають спеціальну розмітку у вигляді шипів. При з'єднанні таких колод, вони щільніше прилягають і легше підганяються. Стіна стає суцільною і міцною.

Наша компанія працює з найкращими заготівельниками та виробниками деревини. Для наших зрубів будинків з оциліндрованих колод ми обробляємо деревину на власних виробничих потужностях. Всі матеріали й устаткування відповідають європейським і світовим стандартам.

Зруби будинків з оциліндрованих колод зводять відповідно за старовинними народними технологіями. Колоди укладають на шар клоччя або льняного волокна. При додатковій конопатці ваш будинок буде повністю захищений від будь-яких поривів вітру і протягів. При цьому колоди зберігають можливість дихати, що робить позитивний вплив на мешканців будинку. При будівництві ми не використовуємо агресивних хімічних речовин і шкідливих для здоров'я людини матеріалів.

Зруби будинків з оциліндрованих колод і профільованого брусу

При розробці проекту вашого зрубу будинку з оциліндрованих колод, наші фахівці враховують особливості використання будинку і вікові особливості його жителів. Кількість кімнат і їх розташування можуть запропонувати клієнти, або здійснити вибір з вже наявних проектів. Крім самого будинку, ми можемо побудувати альтанки, господарські споруди, дитячі майданчики, гостьові будиночки та інші будівлі з дерева. За бажанням клієнта, ми даємо рекомендації по догляду за вашим будинком.

Якщо ви хочете зробити надійне вкладення грошей в житло, володієте прагненням вести здоровий спосіб життя, виключити з ужитку всі шкідливі речовини, зруби будинків з оциліндрованого і профільованого брусу - ідеальний початок цього складного шляху. Проживши кілька днів у новому будинку, ви більше не захочете бути обмеженими цегляними або блочними стінами. Почніть нове життя з нашими будинками! Неповторний народний стиль в поєднанні з якісним матеріалом зроблять ваше житло предметом милування і зразком для наслідування. Ми працюємо для наших клієнтів!