Садові меблі

Садові меблі

Відпочинок за містом на власній дачі - чудове проведення часу у відпустці або у вихідний день. Кожен бажає провести його зручно і затишно. Чи не найважливішу роль в благоустрої дачної ділянки грає правильно підібрані садові меблі. Садові меблі з натурального дерева стильно і гармонійно виглядатимуть у Вашому саду, на галявині або у дворі.
Фірма «Мед» пропонує послуги виготовлення садових меблів з якісного екологічно чистого матеріалу - дерева.

Дерев'яні садові меблі - модний тренд в проектуванні стильного простору котеджу або заміського будинку. Це не тільки відмінне доповнення до дизайну присадибної ділянки, але і ряд послуг для відчуття повноцінного комфорту. Наприклад, якщо Ви хочете пообідати на свіжому повітрі цьому посприяє дерев'яний стіл з «сидячими» місцями такими як: стільці, крісла, лавки та ін. Лежаки, шезлонги і навіть дивани дозволяють з усіма зручностями влаштуватися в тіні саду з книгою або відпочиваючи на сонечку.

Садові меблі фото

Дерев'яні садові меблі вдало поєднуються з іншими декоративними елементами - вони можуть бути як самостійною частиною садової обстановки, так і доповненням до альтанки або перголи. Садові меблі з натурального дерева, на відміну від пластикових меблів, додадуть Вашому саду неповторну затишну атмосферу, яка сприяє гарному відпочинку. До безперечних переваг дерев'яних садових меблів також відноситься можливість їх лагодження. Щоб садові меблі з дерева відчували себе під відкритим небом «як вдома» їх обробляють спеціальними складами, які захищають поверхню меблів від будь-яких пошкоджень. Садові меблі від фірми «Мед» мають високу стійкість до впливу навколишнього середовища завдяки сушці деревини, точній обробці всіх деталей і просочення спеціальних препаратів антисептиків і лаків.

Багатий вибір садових меблів від фірми «Мед» дозволить підібрати саме ті меблі, які органічно впишуться в простір Вашої садової ділянки і зробляьб Ваш заміський оазис максимально комфортним для проведення часу.

Головні маркетингові принципи фірми «Мед» - висока якість і сервіс, лояльні ціни.