Пергола дерев'яна

Пергола дерев'яна

Перголи, трельяжі і арки, протягом багатьох століть, застосовувалися в оформленні саду. Сьогодні інтерес до них відновлюється, особливо популярна в наш час садово-паркова споруда - пергола дерев'яна, яка своєю витонченістю і практичністю завоювала серця садівників.

Основною функцією, яку виконує пергола, є створення «живого» коридору і забезпечення пішохідного переходу між зонами саду. Головна роль перголи - служити опорою для різних витких рослин. Така садова конструкція не тільки служить вишуканою прикрасою ділянки, а й створює приємну прохолоду і тінь, захищаючи від вітру.

Пергола дерев'яна буде чудово виглядати в будь-якій частині саду, однак найчастіше її встановлюють над садовими доріжками. Якщо Ви хочете створити в своєму внутрішньому дворі затишну «зелену кімнату», яка буде вабити до себе прохолодою і комфортом, пергола - ідеальний варіант. Посилити ефект допоможуть садові меблі.

За формою пергола може бути прямокутною або арочною. Прямокутна пергола приваблює своєю простотою конструкції, а ось арочна виділяється своєю витонченістю і легкістю. Пергола дерев'яна органічно вписується в будь-який дизайн ділянки, вона чудово виглядає навіть без рослинності і прекрасно доповнює природний ансамбль саду.

Пергола дерев'яна фото

Пергола дерев'яна найбільше виготовляється з такої деревини як: дуб і сосна.
Деревина дуба виглядає дуже красиво. Такий будівельний матеріал дуже твердий і міцний, до того ж він добре гнеться. Пергола з дуба, завдяки низькій чутливості до води і вологи, не боїться будь-яких погодних умов, де часто змінюється температурний режим. Елегантна і красива пергола з дуба завжди буде в моді.

Деревина сосни неоднорідна з вираженою смугастої текстурою, що визначає раціональне застосування для великих елементів, в тому числі і перголи. Сосна має високі механічні властивості. За структурою це м'який матеріал. Одне з головних достоїнств деревини сосни - це стійкість проти гниття. Сосна має малу вагу і легко обробляється. Пергола з сосни має оптимальне співвідношення ціни і якості.

Фірма «Мед» пропонує Вам послуги виготовлення дерев'яної перголи. Реалізуємо перголи з дерева бажаної Вами конфігурації і розмірів. Висока якість роботи і найвигідніші ціни - основні переваги нашої фірми.