Оздоблення дерев'яного будинку

Оздоблення дерев'яного будинку

Оздоблення дерев'яного будинку - являє собою процес обшивки внутрішніх або зовнішніх стін будинку. На сьогоднішній день, ринок будівельних матеріалів пропонує широкий вибір різних пристосувань для обробки фасадів і внутрішніх частин будинку. Але все ж таки вибір відповідного матеріалу досить трудомістке заняття, яке забирає час і сили, адже дуже важливо переглянути всі варіанти і ознайомиться з його характеристиками і особливостями. Сучасні стилі і новомодні дизайнерські ідеї, дозволяють поєднувати мікс різних стилів і матеріалів на одному об'єкті. Наприклад, поєднання природних матеріалів, таких як дерево і камінь, створює неповторний особливий вид споруди, а також надає можливість дизайнерам і господарям не обмежувати себе в фантазії, і втілювати в життя навіть найсміливіші ідеї.

Фірма «Мед» пропонує виготовлення та реалізацію матеріалу для обробки дерев'яних будинків і споруд з цегли. Деревообробні цехи нашого виробничого підприємства, оснащені всім необхідним обладнанням, яке дозволяє виконувати повний, закритий цикл робіт. Виробляємо вагонку, євровагонка, блок-хаус, дошку-підлоги і так далі. Дерево здавна визнано найбільш практичним, надійним і якісним будівельним матеріалом. Час йде, багато чого змінюється, проте мода на дерево не закінчується.

Фасади, які обшиті оциліндрованою колодою, цікавий і своєрідний архітектурний стиль, крім того, подібний матеріал погано проводить тепло, отже, Ваш будинок буде теплим, а значить і затишним. Використовуючи подібну методику, Ви зможете додати будинку абсолютно новий вид. Припустимо Ваш будинок побудований з цегли, і Вам хотілося б зробити його зовнішній вигляд більш презентабельним і приємним для ока. Тоді обшивка блок-хаусом - ідеальний варіант вирішення даної проблеми. Більш того, каркасні стіни з дерева економічні, як за вартістю, так і за загальним витратам деревини, а також володіють ефективною шумоізоляцією. При цьому варто пам'ятати також про те, що брус або оциліндровану колоду необхідно покрити лаком, або обробити спеціальними просоченнями і засобами, які будуть надійно захищати деревину від грибків, цвілі, комах і т.д.

Оздоблення дерев'яного будинку

Якщо ж ви хочете виконати внутрішню обробку дерев'яного будинку, Ви з легкістю можете використовувати вагонку, або зруби, які додадуть неповторного особливого стилю, а також візуально вирівняють стіни, якщо там були будь-які дефекти. Якщо ви захочете надати дереву більш витриманого виду, ви можете покрити поверхню матеріалу морилкою. У свою чергу, це не тільки захистить дерево, але і надовго збереже його презентабельний зовнішній вигляд.
Наша компанія пропонує також виготовлення дощок-підлоги найвищої якості за найвигіднішими цінами. Маючи багаторічний досвід роботи в даній сфері, ми приймаємо замовлення на виготовлення різних будівельних матеріалів з дерева. Модульна сушка, стрічкова пилорама, фреза, різні деревообробні верстати, а також лазерний верстат з ЧПУ, який завдає будь-які зображення, написи і візерунки на численні дерев'яні вироби.

З питань замовлення, або якщо у Вас виникли будь-які питання, звертайтеся до наших менеджерів, які нададуть Вам всю необхідну інформацію.