Оциліндрована колода

Оциліндрована колода

Оциліндрована колода – колода, яка пройшла ретельну механічну обробку на спеціалізованому обладнанні, після чого вона приймає певну форму. Всі колоди мають однаковий профіль і діаметр по всій довжині, що дозволяє швидко і точно зводити необхідну конструкцію. Сама суть процесу оциліндровки колоди полягає в тому, щоб позбутися від пухких зон сировини, і як результат - отримуємо цілу, тверду колоду, готову до експлуатації.

Як правило, для виготовлення оциліндрованих колод використовують сосну, так як саме ця деревина, найбільш вдало підходить за своїми технічними і механічними характеристиками.

Етапи обробки колоди:

  • Обробка колоди до отримання необхідного профілю
  • Вибірка пазів
  • Торцювання колод на верстаті
  • Виробництво заготовок потрібної довжини
  • Просочення колод - захисне покриття, від агресорів зовнішнього середовища

Процес просочення і обробки колод важливий не тільки при побудові будинків, але і для споруди будь-яких інших конструкції це також дуже важливо, оскільки сировина вразлива до агресорів.

Оциліндрована колода

Деревобудова і зведення конструкцій з оциліндрованих колод займає максимально короткі терміни, більш того, сам процес монтажу не вимагає залучення важкої техніки. Даний матеріал користується особливою популярністю при побудові заміських котеджів, будинків, бань, альтанок і т.д. основною перевагою є екологічна чистота матеріалу, який «дихає», створює особливий, сприятливий мікроклімат, позитивно позначається на здоров'ї та самопочутті людини.

Побудова будинку з оциліндрованих колод це не тільки економічно вигідно і раціонально, а й ще і в рази практичніше, ніж будівництво будинку з цегли. Ви значно економите на матеріалі, робочій силі, а головне на внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних роботах. Дерево - природний, красивий матеріал, з природною текстурою, який має престижний вид і надає як інтер'єру, так і екстер'єру особливий вид.