Обробка крокв

З найдавніших часів і до наших днів інтерес до дерева в будівництві не слабшає. Сьогодні, незважаючи на різноманіття нових матеріалів, пропонованих сучасним ринком, все більша кількість індивідуальних забудовників віддають перевагу саме деревині. Чому? Відповідь проста: деревина - це екологічно чистий, довговічний, і надійний будівельний матеріал.

Фірма «Мед» активно і результативно розвиває деревообробне виробництво, яке виробляє різноманітні вироби з натурального дерева, в тому числі - дерев'яні крокви, брус крокви. Виготовляємо на замовлення різні матеріали для будівельних і оздоблювальних робіт за найвигіднішими цінами. Виробляємо крокви з кращих порід деревини - ясен, дуб, сосна і ялина. Колосальний досвід роботи в даній сфері, а також високий професіоналізм фахівців нашої компанії і високотехнологічне, сучасне обладнання, допомагають здійснювати повний спектр послуг. Реалізуємо не тільки виробництво крокв, а й надаємо додаткові послуги на замовлення: обробка крокв, монтаж кроквяної системи.

Обробляємо деревину високоякісними спеціальними просоченнями і антисептичними засобами. Перед нанесенням необхідних антисептичних складів для просочення деревини, ретельно виконуємо зачистку дерев'яних виробів від бруду, пилу і різних відкладень.

Обробка крокв, за всіма встановленими євро стандартам і нормам, спеціальними перевіреними антисептичними засобами забезпечує:

  • запобігання деревини від біоруйнування;
  • захист від атмосферних впливів;
  • виключення можливості виникнення пожежі;
  • захист від грибків і жуків-точильників, а також інших видів комах.

Замовити послуги виготовлення дерев'яних крокв, а також обробку і монтаж крокв, можна у менеджерів фірми «Мед». Гарантуємо високу якість вироблених виробів за найвигіднішими цінами. Кваліфіковані майстри фірми «Мед» звільнять Вас від зайвого клопоту, і дозволять досягти бажаного результату в найкоротші терміни.