Монтаж крокв

Монтаж крокв залежить від конструкції покрівлі і здійснюється за різноманітними технологіями. Як правило, кріплення крокв відбувається спеціальними кріпильними елементами - шурупами, цвяхами, скобами, болтами, хомутами. Вони також застосовуються і для зміцнення несучої системи покрівлі. Кроквяна система покрівлі - це головний несучий елемент, який бере на себе все необхідне навантаження. Тому, щоб кроквяна система покрівлі служила правильно і тривалий час, потрібно чітко розрахувати всі необхідні параметри, які впливають на кроквяну систему. Крім цього, варто звернути увагу і на той факт, що кроквяна система безпосередньо впливає і на зовнішній вигляд даху в цілому, - яку форму набуде кроквяна конструкція, таку форму отримає кінцева дах.

Монтаж крокв

Головним матеріалом для конструкції кроквяної системи є високоякісна деревина. Дерев'яні крокви, без використання спеціальних професійних інструментів, дозволяють легко і якісно підганяти необхідні розміри. Варто зауважити, що перед тим, як здійснювати монтаж крокв, потрібно ретельно обробити всі дерев'яні елементи спеціальними антисептичними засобами - це дозволить істотно продовжити службу всієї кроквяної системи та даху.

Виробниче підприємство «Мед» пропонує замовити послуги виготовлення дерев'яних крокв. Виготовляємо крокви з екологічно чистої, високоякісної деревини. Для виробництва крокв використовуємо добре просушену деревину, яка не піддається гниттю і грибкам. Пропонуємо виготовлення крокв з кращих порід деревини, таких як: ясен, дуб, ялина і сосна.

За більш детальною інформацією про виготовлення і монтажу крокв, звертайтеся до менеджерів фірми «Мед». Професійні фахівці нададуть Вам детальну консультацію на всі запитання. Висока якість, мінімальні терміни реалізації замовлень, вигідні умови співпраці - все це можна знайти у нас.