Меблі з масиву

Якщо від обстановки потрібна унікальність, неповторність і оригінальність, то меблі з масиву дерева виявляються вельми доречні. Незважаючи на широке розмаїття моделей, конструкцій, матеріалів і технологій виробництва сучасних меблів, більшість все ж прагне купити меблі з масиву. Це не дивно. Багато хто вважає, що саме слово масив вирішує всі питання: по-перше, меблі з дерева виділяються своєю екологічною безпекою і вишуканою красою природної текстури, яка створює в приміщення неповторну обстановку і затишну атмосферу, освіжає повітря і мікроклімат житла; по-друге, подібні меблі відрізняються міцністю, довговічністю і практичністю.

Фірма «Мед» виробляє меблі з м'яких і твердих порід деревини, на сучасному, автоматизованому, високотехнологічному обладнанні. Реалізуємо меблі з масиву за індивідуальними замовленнями, в великому асортименті, пропонуємо сучасні дизайнерські рішення, а також класичні моделі. Головна перевага меблів з масиву - природність і натуральність. Всі вироблені дерев'яні меблі, виготовлені з натурального високоміцного дерева - 100% з масиву деревини (дуб, ясен, сосна, липа). Тому, дерев'яні меблі від виробника фірми «Мед» безпечні в усіх відношеннях.

Якщо ж Ви хочете індивідуальний підхід - замовте меблі з масиву згідно Вашим смакам, бажанням фантазіям і фінансовими можливостями. Деревообробний цех фірми «Мед» пропонує виробництво будь-яких меблів за індивідуальними проектами. Додатковою послугою, пропонуємо якісне нанесення на дерев'яні меблів різноманітних художніх елементів, за допомогою лазерного гравіювання, яке ефектно додасть Вашим меблям неповторний зовнішній вигляд, оригінальність і розкіш. За потреби, покриваємо поверхню меблів спеціальним, високоякісним лаком. Здійснити замовлення можна в менеджерів фірми «Мед».