Виготовлення крокв

Виготовлення крокв

Виробниче підприємство «Мед», що спеціалізується на виробництві різноманітної продукції з дерева, пропонує послуги виготовлення крокв. Головними перевагами дерев'яних крокв є їх екологічна чистота, довговічність і витривалість, а також універсальність в застосуванні. У виробництві крокв використовуємо різні породи деревини, зокрема: дуб, ясен, сосна і ялина. Ретельно обробляємо деревину спеціальними антисептичними засобами проти гнилі, дереворуйнівних грибів і всякого роду комах.

При виготовленні крокв, підкосів, стійок та ін. використовуємо якісну деревину з невеликою кількістю сучків. Застосовувана деревина для виробництва крокв добре просушена. В областях з'єднання всіх необхідних елементів неприпустимі тріщини. Якщо крокви виробляються з дощок, встановлених на ребро, то прикріплювати їх можна цвяхами з використання спеціальних вкладишів і накладок. Як правило, товщина бруску, колоди, або товстої дошки, застосовуваних на крокви, залежить від маси покрівлі, відстані між кроквами, вітрових навантажень, довжини кроквяної ноги і т. д.

Виготовлення крокв

Кроквяні ноги у кожного скоса даху повинні бути однакові і встановлені чітко на одній горизонталі. Для цього вживається спеціальний шаблон. В основному, застосовують рівну по довжині затягуванню шалівку, і перпендикулярно до її середині прикріплюють іншу шалівку. Відміряють вершину коника по ухилу даху і прикріплюють дві кроквяні ноги. На затягуванні і на нижньому кінці шаблону позначають місця необхідних врубок. Крокви і затягування роблять на рівному майданчику. Перш за все, на нижніх кінцях крокв споруджують врубку, поєднуючи їх з затягуванням; після цього врубують верхню частину, відрізаючи надлишки.


Виготовлення крокв можна замовити у фахівців фірми «Мед». Досвідчені співробітники нашої компанії проведуть для Вас більш детальну консультацію по оформленні замовлення і його ціни. Якісно виготовимо основу будь-якого даху, який буде служити довго і надійно. Пропонуємо найвигідніші ціни.