Будинки з профільованого брусу

В наші дні будинки з натуральної деревини почали користуватися популярністю серед людей, які хочуть вести здоровий спосіб життя. На ринку моментально з'явився новий напрямок - будівництво будинків з профільованого брусу. Ціни такого житла варіюють в залежності від запитів клієнтів і вартості використовуваних матеріалів.

У чому ж перевага будинків з профільованого брусу? Ці будови відрізняються високим показником теплоізоляції. Така якість будинку дуже вигідна для господарів, так як допомагає економити на опаленні. Такі будинки блокують звуки і відрізняються високою стійкістю. Хоч в Україні і не відбувається сильних землетрусів, але це не звільняє нас від зайвої обережності. Адже будинки з профільованого брусу будуються на століття.

Дерево є довговічним матеріалом. Його структура благотворно впливає на повітря в приміщенні. Не варто забувати, що для будинків з профільованого і клеєного брусу використовуються екологічно чисті технології. Якщо вас турбує можливість пожеж, тоді при будівництві будинку слід використовувати спеціальні вогнезахисні матеріали, які підвищують надійність і безпеку вашого житла.

Будинки з брусу мають ряд переваг. Перевагою таких будинків можна вважати відсутність необхідності внутрішньої обробки. Цей факт значно здешевлює витрати на будівництво, в порівнянні з цегляним будинком. Всі елементи будинку виготовляються з високою точністю, що спрощує монтаж.

Після усадки будинку з профільованого брусу його не потрібно утеплювати за допомогою спеціальних матеріалів. Вашій оселі не будуть страшні погодні катаклізми. Дощова вода і води талого снігу не зможуть потрапити між брусами. Через специфічне розташування брусів, виключена можливість появи вогнищ гниття.

Для спорудження будинку з профільованого брусу використовується один з найпопулярніших в будівництві матеріалів. Сучасні технології постійно вносять в процес виробництва матеріалів і будівництва будинків необхідні корективи, які підвищують надійність і зменшують витрати на будівництво.

Якщо ви зважилися на будівництво будинку, з профільованого брусу можна зробити надійне житло для вас, вашої семи і наступних поколінь. На відміну від звичайного брусу, профільований має точну форму. Це дозволяє не тільки в найкоротші терміни змонтувати будинок, але і поліпшити характеристики його стін (теплообмін, естетичний зовнішній вигляд).

Будинки з брусу можуть мати різноманітне призначення. Фахівці нашої фірми займаються будівництвом будинків, дачних будівель, альтанок, бань, господарських будівель, вишуканих дерев'яних котеджів.

Для початку будівельних робіт співробітникам нашої фірми необхідно ознайомитися з ділянкою, призначеним під зведення будинків з профільованого брусу. Після проведення геодезичних робіт і необхідних вимірів, досліджень геологічних особливостей території, починається процес планування. На цьому етапі розробляється макет будинку.