Готові альтанки

Готові альтанки

Чудовий естетичний елемент саду і затишний відпочинок на свіжому повітрі - все це поєднують в собі готові альтанки, які заворожують своїм різноманіттям вибору.

Фірма «Мед» для тих, хто цінує свій час, пропонує - екологічно чисті, якісні готові альтанки з дерева. Швидко, зручно і безпечно для естетики саду.

Фірма «Мед» дотримується вигідних для клієнта позицій, таких як:

  • суворий контроль якості
  • лояльні ціни
  • можливість замовлення індивідуального проекту
  • використання сучасних технологій
  • вживання екологічно чистої, надійної і довговічної сировини.

Пропонуємо дерев'яні готові альтанки різної форми і розмірів, закриті або відкриті. Відкриті альтанки призначені для приємного проведення часу тільки в теплу погоду, однак вони дозволяють знаходиться на свіжому повітрі і насолоджуватися усіма принадами природи. Закриті альтанки використовуються і влітку, і взимку - вони надійно захищають від холоду і вітру. У закритих альтанках з дерева, в будь-який час року, панує позитивна атмосфера, завдяки прекрасному мікроклімату, який створює дерево - воно має низьку теплопровідність, тому в таких альтанках зберігається прохолода влітку, і відчувається тепло взимку. Завдяки тонізуючій дії дерева на організм людини, відпочинок в дерев'яних альтанках подарує силу і бадьорість, відчуття гармонії з природою.

Готові альтанки фото

Наші фахівці у виробництві дерев'яних альтанок використовують сучасні технології, якісно обробляють деревину різними спеціальними засобами, тому готові альтанки від фірми «Мед» мають такі головні характеристики, як - довговічність і пожежостійкість.

Готові альтанки з дерева - це естетично красиве, екологічне та ні з чим не порівнянне місце для відпочинку, яке можна розташувати в саду, на подвір'ї або на дачі. Дерев'яні альтанки знайдуть застосування в будь-якому ландшафтному дизайні.

Замовляйте дерев'яні готові альтанки, звертаючись до менеджерів фірми «Мед», за вказаними номерами телефонів на сайті, і Ви придбаєте відмінний куточок, який не тільки буде служити прикрасою Вашої ділянки, але і додасть Вам життєвої енергії та позитивного настрою в душі.