Про компанію

Виробництво будинків з профільованого, клеєного та оциліндрованного брусу виготовляється на виробничих площах малого приватного підприємства фірми «МЕД», розташованого в м.Вінниця.

Фірма здійснює свою діяльність з 17 травня 1994 року. Спочатку діяльність фірми обмежувалася тільки торгівлею, але з роками потужності зростали, і виникла потреба у створенні виробництва для задоволення потреб власного бізнесу.

Оскільки первісна діяльність полягала в реалізації аудіо- і відеопродукції, з часом виникла необхідність у випуску комплектуючих для цієї продукції (упаковок, коробок, стійок для дисків, касет і т.д.). З цього моменту починається виробництво пластмасових виробів.

На даний момент виробництво пластмаси значно збільшилася, підвищилася потужність виробництва, розширився асортимент. На сьогоднішній день фірма «Мед» випускає не тільки комплектуючі для аудіо- та відеоматеріалів, а й пластмасові вироби для побутового використання, ємності для харчових продуктів.

Візитною карткою фірми є студія звукозапису, на якій виробляють ліцензійні диски українських виконавців. Багато відомих виконавців починали свій творчий шлях в стінах студії звукозапису нашої фірми.

Мережа магазинів здійснює реалізацію фірмової продукції. З кожним роком кількість торгових точок збільшується. Вони займаються реалізацією фірмової продукції і товарів для дітей (дитячого харчування, аксесуарів для новонароджених).

Новим напрямком нашої роботи стало будівництво будинків зі зрубу, профільованого, оциліндрованного і клеєного брусу . Оскільки останнім часом популярність екологічного житла підвищилася, з'явилася необхідність у відкритті виробничих площ.

Наші фахівці мають необхідний досвід для проведення робіт по якісній обробці деревини, створення проектів будинків зі зрубу, підгонці проектів під особливості території, на якій буде зведено будинок.

Всі будинки будуються відповідно до особливостей геологічної будови території, внутрішніх вод, вологості території. При оформленні замовлення з клієнтом проводять роботу менеджери і фахівці-будівельники. Якщо реалізація індивідуального проекту неможлива (через особливості території), підбирається влаштовує клієнта варіант.

Виробництво будівель зі зрубу виконується в максимально стислі терміни. Фахівці виїжджають на ділянку і виробляють монтаж будинку. На даний момент фірма «МЕД» пропонує своїм клієнтам будівництво будинків зі зрубу, котеджів для сімейного відпочинку і постійного проживання, зведення лазень, будівництво дерев'яних альтанок та інших будівель (господарські приміщення, літні кухні, прибудови тощо).

Якщо ви задумаєтеся про будівництво власного будинку, звертайтеся до нас! Вас приємно здивує кваліфікований сервіс, індивідуальний підхід і високоякісний результат. Для наших постійних клієнтів працює система знижок.

Побудувавши будинок з нами, ви зможете насолодитися якісним і красивим житлом, переконатися в надійності і серйозності підходу до роботи наших фахівців.