Двері для лазні

Двері для лазні

Сауни і лазні мають характерну багату історію, а також є багато в чому і провідниками для стародавніх традицій в сучасний вік. Одним з обов'язкових ритуалів перед миттям в російській лазні був низький уклін біля дверей в парне приміщення. Завзяті банщики з'єднують цей обряд із старовинною легендою, згідно з якою після завершення зведення в лазні оселявся злий дух. Під час миття жаркий пар проганяв його з парної, але коли лазня холонула, дух знову туди повертався. Наші предки вважали, що разом з вигнанням злого духу очищається і душа тієї людини, яка відвідає баню. Не дарма ж кажуть: «Баня змиває всі гріхи!» А церемонний уклін біля дверей в сауну виявляв повагу до цілющого пару.

Професійні, сучасні будівельники спростовують надану легенду і тлумачать уклін тим, що двері для лазні мали малі розміри. В основному, висота таких дверей не перевищувала і півтора метра, тому знак поваги - це не що інше, як прохід крізь невеликий дверний проріз. Двері для лазень в ті часи навмисно виготовлялися в маленьких габаритах, щоб запобігти втратам банного пару і тепла.

Двері для лазні , виготовлені з натурального дерева, вважаються найнадійнішими, міцними і енергоємними - вони не пропускають гаряче повітря, завдяки вбудованому в каркас спеціальному теплопароізолятору і високому порогу. При установці глухий дерев'яних дверей в сауну неодмінно враховується ступінь їх стійкості до вологи.

Фірма «Мед» має значний досвід роботи в сфері виготовлення різноманітних проектів з натурального дерева.

Сучасний деревообробний цех нашої компанії дозволяє здійснювати повний цикл послуг. Пропонуємо виробництво дерев'яних дверей для саун, під замовлення. Подібні двері стануть не просто дверима для лазні, а абсолютно гармонійним оригінальним і естетичним доповненням до затишної і комфортної атмосфери інтер'єру Вашої сауни. Висока якість і найвигідніші ціни тільки у нас! Замовити двері для лазні можна в менеджерів фірми «Мед».