Дошка обрізна

Дошка обрізна

Дошки обрізні - це обпиляні по краях дошки, вирізані з колоди, без збереження кори на бічних кромках. Головна сфера застосування обрізної дошки - дерев'яні конструкції і споруди, кроквяні системи дахів, чорнові підлоги, а також внутрішня і зовнішня обробка, виробництво перегородок, стель, підлог, вікон і дверей. Як правило, для виробництва обрізної дошки беруть товсті колоди, або бруси різноманітних порід деревина, найбільш часто застосовується хвойна деревина - ялина, сосна. Соснова обрізна дошка використовується для виготовлення несучих конструкцій і каркасів. Дошка, виготовлена з ялини через більш щільну структуру найбільше годиться для оздоблювальних робіт. Обрізна дошка з міцніших і дорогих сортів деревини вживається для виготовлення меблів і різних предметів інтер'єру. Незалежно від того, хочете Ви замовити, або купити дошку обрізну з хвойних, або листяних порід дерев, зокрема дуба і ясена, фірма «Мед» надасть Вам бажаний продукт.

Фірма «Мед» займається реалізацією і виготовленням обрізної дошки на замовлення, виробленої з високоякісної деревини на сучасному, високотехнологічному, автоматизованому обладнанні. У нас Ви можете замовити і купити обрізну дошку найрізноманітніших варіантів - як стандартних розмірів, так і нестандартних. Якість наданого сервісу і виробленої продукції, а також розумні ціни напевно пристануть Вам до душі.

Дошка обрізна від виробника фірми «Мед» характеризується довговічністю і механічною міцністю, а також високою якістю, простотою і зручністю обробки. Дошка обрізна володіє унікальними характеристиками вологостійкості, міцності, стійкості до різних шкідників, гниття, а також усадки при сушці та ін.

Виконати замовлення можна за контактними телефонами, зателефонувавши менеджерам нашої компанії. Пропонуємо високу якість за найвигіднішими цінами. Гарантуємо точні терміни виготовлення і здійснення замовлень.