Дерев'яна лазня

Дерев'яна лазня

Метушня, побут, турботи, проблеми, нерви ... Сотні тисяч людей в тисячах містах втрачають здоров'я в шаленому ритмі сучасного життя. Кожен розуміє, що активний спосіб життя - це ключ до здорової імунної системи, однак щоб повністю зміцнити свій організм, цього не достатньо. Людям просто необхідно навчитися правильно розслаблятися і не дозволяти стресу перемогти імунітет. Дерев'яна лазня - це прекрасне місце, де можна зняти накопичену протягом дня як фізичну, так і душевну втому.

З давніх часів універсальними ліками від усіх недуг і хвороб вважалося регулярне відвідування справжньої традиційної лазні. Дерев'яна лазня підвищує загальний тонус організму, покращує стан м'язів і зв'язок, тренує серцево-судинну систему, очищає організм від шлаків і нормалізує вагу. Чергування високих і низьких температур - це чудове тренування для зміцнення імунітету людини. Регулярно паритися в дерев'яній лазні, значить забути про хронічний нежить, бронхіти і т. д.

Якщо Ви вирішили побудувати дерев'яну лазню на своїй ділянці, варто звернути увагу на її головні характеристики:

Дерев'яна лазня фото

Переваг у дерев'яній лазні дуже багато. У порівнянні з лазнею з каменю, де атмосфера всередині нагадує підвал, а в приміщенні відчувається холод і вогкість, дерев'яна лазня наповнена приємним мікрокліматом, комфортом і затишком, а також в ній присутній ні з чим не порівнянний природний аромат дерева. Теплопровідність у бань з дерева низька, отже влітку буде добре зберігатися прохолода, а взимку - тепло. Дерев'яна лазня не буде так швидко охолоджуватися, як цегляна, і до того ж протоплюється вона досить швидше. Завдяки дереву, яке «дихає», волога всередині лазні легко виходить з приміщення, тому відчуття вогкості відсутнє. Безумовно, особливістю лазні з дерева є досить невелика вартість її зведення.

Фірма «Мед» пропонує послуги виготовлення і реалізації дерев'яної лазні на замовлення. Фахівці нашої фірми не тільки виконають свою роботу максимально якісно, ​ враховуючи всі Ваші побажання і вимоги ще на етапі проектування.

Дерев'яна лазня від фірми «Мед» - це екологічно чиста споруда, яка стане улюбленим місцем для відпочинку, а також очищення тіла і душі.