Блок-хаус

Блок-хаус

Обшивка будинку грає дуже важливу роль для придання всього зовнішнього вигляду будівлі, завдяки чому вимагає ретельного планування на стадії розробки проекту. Ви шанувальник дерев'яних будинків зі зрубу і хочете надати своїй споруді приголомшливий зовнішній вигляд зі складених і прикрашених різьбою дерев'яних колод? Здійснити такий трюк, особливо зі справжніми зрубами колод, досить складно. Але завжди знайдеться оптимальне рішення, і в цьому випадку його представляє блок-хаус.

Блок-хаус - це спеціальна обробна дошка для обшивки будівель будь-якої форми і конструкції, виконана з натуральної деревини та імітує оригінальні зруби дерев. Гладка поверхня внутрішньої сторони дошки дозволяє використовувати її для обшивки абсолютно будь-яких видів будівель. Лицьова сторона представлена ​​у вигляді округлої форми профільованого брусу і повністю відповідає зовнішньому вигляду старовинного декорованого будинку з колод. Використовуючи в обробці будівлі блок-хаус, Ви значно економите на оздоблювальні матеріали та можете додати Вашому будинку або будь-якого іншого приміщення оригінальний вигляд і стильний дизайн завдяки нехитрому трюку з використанням спеціальної облицювальної дошки.

Оздоблення блокхаусом фото

На сьогоднішній день Ви можете побачити достатню кількість будівель, які використовували блок-хаус при зовнішній обшивці і мають приголомшливий вид завдяки декору майстрів. Мрієте стати власником дерев'яного будинку в староруському стилі? Опуклі округлі форми дощок блок-хаус здатні замінити повноцінні бруси дерев і зробити обшивку будівлі легкою і надійною для застосування. Не знаєте, як правильно застосувати це чудо в своєму будівництві? Зверніться за професійною допомогою в нашу компанію і досвідчені фахівці нададуть Вам не тільки грамотну консультацію у виборі та закупівлі оздоблювальних матеріалів, але і виконають всю роботу по обшивці будівлі швидко і якісно, з максимальним комфортом для Вас. Дорого? Зовсім ні! Наші ціни повністю відповідають якості роботи і є найоптимальнішими для середньостатистичного споживача. Вибирайте тільки найкраще якість і комфорт - замовляйте у нас блок-хаус і отримаєте повний комплексний сервіс за саму мінімальну плату!