Альтанки із брусу

Альтанки  із брусу

Альтанки із брусу можуть стати ідеальним місцем відпочинку для вас і вашої родини. Свіже літнє повітря, запах натуральної деревини, тепла сімейна атмосфера зроблять ваш відпочинок комфортним і незабутнім.

За традицією, в теплу пору року люди вважають за краще відпочивати на дачах, в заміських будинках і селах. Якщо ви хочете облаштувати місце для святкування та дружніх застіль, вам варто задуматися про будівництво альтанки із брусу.

Для наших клієнтів ми можемо запропонувати різноманітні варіанти альтанок із брусу. Ми пропонуємо різну модифікацію, форму, максимальну місткість (відповідно до побажань клієнта) і цікаві варіанти дизайну.

Альтанки із брусу дуже зручні і практичні. Вони не вимагають додаткової обробки, їх не потрібно фарбувати після суворої зими або затяжного дощового періоду. Споруда такого дачного елемента дозволить вам зануритися з головою в традиції наших предків і оздоровитися. Адже не можна заперечувати позитивного впливу дерева на наше здоров'я. Ми можемо запропонувати вам альтанки і відкриті дачні прибудови в народному стилі.

Якщо ви хочете звести на своїй ділянці альтанку із брусу з великою місткістю, наші дизайнери і будівельники можуть запропонувати оригінальне рішення. Жоден відпочинок не обходиться без багаття, шашлику і печеної картоплі. Для цього випадку ми можемо побудувати в альтанці спеціальне місце для барбекю. Запах свіжого дерева, тріск вугілля і аромати шашлику прикрасять ваш відпочинок в будь-яку погоду.

Альтанки з клеєного брусу

Залежно від смаків і запитів клієнта, ми можемо побудувати відкриті або закриті альтанки із брусу, з великим дахом в народному стилі. Форма будови може бути восьмигранною, квадратною, шестигранною, круглою, прямокутною, овальною. Якщо на вашій ділянці постійно дмуть вітри, вам варто задуматися про захищену альтанку, в якій вашим гостям буде тепло і затишно. Для місцевості з теплим кліматом доцільно будувати відкриті альтанки.

Наші будівельники розділять альтанку із брусу на робочу зону (для приготування їжі) і зону відпочинку. Так само вашу будову прикрасить стіл і лавки з натурального дерева, виконані в народному стилі.

Альтанкою із брусу можна прикрасити ділянку з цегляним будинком. Вона буде ідеально гармоніювати з будинком з дерева або з профільованого брусу. Такі альтанки можуть бути побудовані для літніх кафе, шашличних і місць колективного відпочинку. Деревина - довговічний матеріал. Збільшує її довговічність правильна обробка і грамотний монтаж.

На нашому сайті ви можете побачити приклади готових альтанок із брусу. Якщо ви хочете використати інший дизайн при будівництві, наші фахівці готові вислухати пропозиції і оптимізувати їх. Наша робота приємно здивує вас якістю і доступною ціною. Ваші ідеї та наші можливості втілять в життя найсміливіші проекти. Будуйте з нами і ваші мрії стануть реальністю!