Будівництво лазень зі зрубу

Лазні зі зрубу

Лазня - це корисне проведення часу і здоров'я. Багато сучасних баз відпочинку та рекреаційних центрів пропонують всім бажаючим попаритися в традиційній російській лазні. Власники приватних будинків також можуть побудувати на території своєї ділянки лазню зі зрубу, яку можна буде в будь-який момент розтопити і піти з друзями попаритися.

Фірма «Мед» пропонує послуги будівництва лазень зі зрубу. Зруб лазні - це важливі і кропіткий процес, де необхідно враховувати багато факторів і особливості проектування. Одним з перших і ключових спектрів при будівництві зрубу лазні - це вибір належного місця. Як правило, найбільш вдалим місцем для подібних споруд вважається берег річки чи водойми. В процесі експлуатації лазні, буде споживатися вода і тому необхідно заздалегідь спланувати якісне відведення стічних вод. Якщо є можливість, зруб можна побудувати на височини, і за рахунок природним способом, створити водостік.

Традиційно, при побудові лазні зі зрубу враховували також сторони світу: вікна повинні виходити на захід, двері, на південь. Мінімальна площа лазні повинна становити 10 кв. метрів, при цьому стеля повинна бути низькою, що дозволяє уникнути тепловтрат. При проектуванні лазні варто враховувати також питання фундаменту, а також планування самої споруди. У лазні повинні бути присутні такі елементи як:

  • Передбанник
  • Роздягальня
  • Мийка
  • Парилка
  • Кімната для відпочинку

Лазні зі зрубу

У своїй роботі наша фірма намагається поєднувати давні традиції з новомодними методиками. Власні деревообробні цехи, оснащені всім необхідним високотехнологічним обладнанням, яке дозволяє виготовляти надійний матеріал і виконувати широкий спектр послуг. Пропонуємо будівництво «лазні зі зрубу під ключ». Основним матеріалом будівництва є оциліндровані колоди - дозволяють швидко зводити споруду, точність чергування колод і приємний, презентабельний зовнішній вигляд. Для внутрішніх оздоблень застосовують натуральну деревину, яка ефективна і практична для збереження необхідного температурного режиму.

Фірма «Мед» рада співпраці. Ми пропонуємо вигідні ціни, які неабияк відрізняються від цін інших фірм, оскільки ми є виробниками. Наші фахівці інженери допоможуть Вам спроектувати об'єкт і проведуть всю необхідну консультацію щодо будівельних матеріалів, методик і термінів виконання замовлень.